O nás - UPRATOVANIE

Prejsť na obsah
O nás
Naši klienti majú viac voľného času pre seba, svoju rodinu a záľuby.
Upratovanie-komplet
Naša spoločnosť sa snaží vytvoriť dlhodobé vzťahy so všetkými, ktorým poskytujeme služby. Sme hrdí na to, že náš prvý klient je stále klientom aj dnes. Spolupráca s našimi klientmi partnerským spôsobom vám môže poskytnúť čisté, zdravé a profesionálne udržiavané prostredie.

Venujeme sa jednorázovým, alebo pravidelným upratovacím prácam v Galante, Šali, Seredi, Trnave i v Bratislave a v ich okoliach. Prvoradým cieľom je zabezpečiť také služby, ktoré odbremenia klientov od vykonávania bežných domácich prác. Ponúkame kompexné upratovacie služby, medzi ktoré patrí tepovanie, umývanie okien, žehlenie, upratovanie domov, bytov, čistenie ozónom, parné čistenie, niektoré záhradné a údržbárske práce, tepovanie a čistenie osobných automobilov a taktiež dodávanie čistiacich prostriedkov a potrieb. Týmto naši klienti získajú viac voľného času pre seba, svoju rodinu a záľuby.

Ak teda hľadáte spoločnosť, ktorá vám zabezpečí upratovanie, ste tu správne. Veríme, že s nami budete spokojní tak ako naši stáli zákazníci, ktorí si opakovane objednávajú naše služby  a tešíme sa na našu spoluprácu.

Okrem profesionálneho upratovacieho servisu vám ponúkame individuálny prístup, ústretovosť a možnosť dohody.

Neváhajte, navštívte ponuku služieb a dozviete sa viac.
Návrat na obsah