Parné čistenie - UPRATOVANIE

Prejsť na obsah
Parné čistenie
Upratovanie domácností s dôverov
Čistenie parou je ekologickou odpoveďou na všetky druhy domácich čistiacich úloh. Parné čističe premieňajú vodu na vynikajúci čistiaci prostriedok a zároveň dezinfikujú rôzne povrchy a tkaniny. Použitím kombinácie tepla a vysokého tlaku para preniká hlboko do povrchových pórov, čím odstraňuje nečistoty, mastnotu, plesňové baktérie, vírusy a baktérie bez spoliehania sa na tvrdé chemikálie. Postará sa dokonca aj o chemické filmy vo vašej domácnosti, ktoré po sebe zanechali iné horšie čistiace prostriedky.

Čistiaca sila pary poskytuje nekonečné možnosti. Para jr úplne prírodná, oddeľuje odolné škvrny od tkanín, uvoľňuje špinu, zbavuje mastnoty alebo špiny, ničí plesne a dokonca zabíja plošticu domácu.

PARA ČISTÍ RÝCHLO A SCHNE EŠTE RÝCHLEJŠIE

Niektorí z vás môžu myslieť; že tam, kde je para, je vlhkosť a tam, kde je vlhkosť, dôjde k poškodeniu plesňami. Aj keď je to teoreticky správne, pri parnom čistení to nie je tak. Parné čističe vytvárajú veľmi horúcu paru obsahujúcu menej ako 5% vody. To znamená, že všetko, čo vyčistíte, sa veľmi rýchlo vysuší, čo je ideálne pre matrace, látky, koberce a dokonca aj odevy.
alebo nám pošlite správu
Návrat na obsah