Tepovanie - UPRATOVANIE

Prejsť na obsah
Tepovanie
Upratovanie domácností s dôverov
TEPOVANIE

Zabezpečíme Vám ručné a strojové hĺbkové tepovanie kobercov celoplošných, kusových s nízkym vlasom a s vysokým vlasom, čalúnených sedacích súprav, stoličiek, kresiel, taburetiek ako aj chemické čistenie matracov. Profesionálne tepovacie služby zabezpečujeme súkromným aj firemným zákazníkom.

TEPOVANIE KOBERCOV
Na tepovanie kobercov využívame ručné strojové extraktory Kärcher a profesionálne čistiace prostriedky Cleamen, ktoré sa hĺbkovo postarajú o čistotu do hĺbky vlákna. Čistenie kobercov sa hodí nie len pre domácnosti a firmy ale čistenie je vhodné aj pre alergikov. Tepovanie koberca predĺži jeho životnosť a dodá novší vzhľad. Tepovanie kobercov v Bratislave a okolí vykonávame aj počas víkendov.

TEPOVANIE SEDAČIEK A MATRACOV
Na tepovanie sedačiek a tepovanie matracov využívame tak isto ako pri tepovaní kobercov inovačnú technológiu Kärcher s profesionálnymi prostriedkami Cleamen, ktoré sa hĺbkovo postarajú o čistotu do hĺbky vlákna. Čistenie sedačiek , kancelárskych stoličiek a iného čalúneného nábytku hĺbkovým tepovaním Vám odstránime alergény, roztoče, špinu, mastnotu, zápach. Hĺbkové čistenie matracov a sedacích súprav tým, že sa pod povrchom tkaniny ukladá telesný maz, roztoče a iné baktérie je odporúčané pravidelné čistenie. Tepovanie sedačiek Bratislava a Čistenie matracov Bratislava vykonávame aj počas víkendov.

POSTUP TEPOVANIA
Čistiaci extrakt vstrekujeme pod tlakom a následne odsávame spolu s uvoľnenou nečistotou, následkom tohto procesu sa odstránia alergény, roztoče, špina, mastnota i zápach. V prípade potreby predchádzajúci postup opakujeme do požadovaného výsledku.
alebo nám pošlite správu
Návrat na obsah